Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 610 kérdések?

Lumia 610 kérdések?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a telefonnal kapcsolatban, nagyon megköszönném ha vki tudna segíteni:))


1) Hogyan tudom a cache (mint böngészőét és a marketét is) törölni? Ehhez is külön progi kell mint androidnál? Ha igen melyik, mivel rákerestem h cache clear megilyenek, de nem dobott ki semmi használhatót.


2) Anyumé a teló, és Apum vette (én androidhoz értek, de most én állítgatom be). Szóval apum mondta h elv van rajta net előfizetés is, nézegettem a szerződést nem nagyon találtam, hogyan tudom megnézni h valóban van e rajta? Meg adatforgalom mérésére van vmi progi? Ha igen annak mi a neve?


Igazából ez a két fő problémám van, ha vki tudna ezekbe nsegíteni azért nagyon hálás lennék:)))



2012. okt. 6. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Beállítások->jobbra vagy balra húzd az ujjad->Internet exloler-> böngészési előzmények törlése. Mindent töröl, ami az ie tárában van.

2. Van, számlálók a neve, a piactéren a Nokia collection alatt megtalálható, jó kis program.

2012. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi széepn:), és amugy azzal a számláló nevü appal, azt i látom h van e mobilnet-e a telon, meg ha van akkor mennyi?
2012. okt. 6. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!