Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini 2-őn...

Doszpod Ricsi kérdése:

Samsung Galaxy Mini 2-őn elfutnak a következő játékok? Dead Trigger, NBA Jam, Temple Run, Anger Of Stick 2, Dead Space 2, Doom

Figyelt kérdés
Csak mert most kapok egy ilyen telefont és fogalmam sincs hogy mit várhatok tőle játszhatóság terén, hiszen az elő androidos telefonom lesz.

2012. dec. 11. 19:53
 1/4 anonim válasza:
Be regisztrálsz egy gmailes accal a google playre, ott be állítod h a telefonod samsung galaxy mini 2 s majd a játékokra menve meg mondja h kompatibilis vagy nem. És mind ezt gépen nem telefonon. itt az oldala [link]
2012. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kompatibilítás nem azonos azzal hogy el fog-e futni.


Annyira fognak menni szerintem hogy ne zavarjon,kicsi lagg elképzelhető sajnos :)

2012. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. dec. 13. 15:21
 4/4 Dona válasza:

nekem ilyen telóm van, mindet próbáltam s mindemt is LAGG NÉLKÜL...odjuk kicsit buheráltam rajta... csúcsteljesítményem van.... a cpu 1.4 helyett 1.8.... a szabad ramom legroszzabb esetben is min. 210mb... legjobb esetbe 290-300mb...

állíthatok be pluginokat amelyekkel "szimulálhatom" a játékokat hogy milyennek ismerje fel a procim, (nvidia, qalcomm, powerVr) ez megoldja a kompatibilitási problémákat, és ha eggyes szuper high játékhoz még ez is kevéslenne ami ritka... akkor is tudom állitani egy spec. progival a játék textúráját, felbontását, részletességet.... tehát nincs az a játék ami nekem eddig ne ment volna...

amit probáltam a telomon s persze lagmentesen futott:


Amazing spiderman

Dark knight rises

Nova 3

Nfs most wanted

Sacred odyssey

Battlefield bad company 2

Chaos rings

Gangstar rio

Wild blood........stb.


Ha segítséget szeretnél szivesen segitek, csak irj privátban..

2013. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!