Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viberen csak akkor látok...

Viberen csak akkor látok valakit, ha meg van neki is a telószámom?

Figyelt kérdés

Most beírtam egy osztálytársam számát,miután szedtem le vibert. neki nem vagyok bent a telefonkönyvében. Tuti van vibere, de nekem őt nem jelzi.


Viszont van valaki,akinek nem tuti,hogy benne vagyok a telefonkönyvében.Nekem őt jelzi a viber. akkor most hogy?



2013. jan. 9. 13:34
 1/4 tataboy ***** válasza:
Azokét jelzi amik neked elvannak mentve a telefonodon számok és regisztráltak viberre,tehát hogy te benne vagye a tel.könyvükben vagy sem neked semmit nem határoz meg,csak nekik azt hogy látnak e a viber listájukon! :)
2013. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valami hiba lehet, tényleg nem befolyásolja, hogy te számod megvan-e neki. egyébként ha viberen hívást indítassz, akkor úgyis jelezni fogja, és kiírja, hogy átváltassz-e normál telóhívásra, mert nem találja hozzárendelve a vibert.
2013. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki úgy van a telefonodba, hogy 0630... akkor a Viber nem tudja azonosítani, de ha átírod +3630...-ra akkor látni fogja.
2013. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezt a +36-os dolgot hülyeségnek tartom....mert nekem mind 06-al van beírva és látja.

Csak mostanában nekem is előjött a probléma, hogy beírtam egy telószámot és nem látta a viber....próbáltam +36-al is...de úgy sem ment.

Valaki nem tud megoldást?

2013. ápr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!