Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile-nál lehet előfizetés...

T-Mobile-nál lehet előfizetés nélkül részletre venni telefont?

Figyelt kérdés
Még fél évig nem mondhatom le az előfizetésem, viszont már nagyon le kéne cserélni a telefonom, fél évig nem szívesen várnék. Szóval lehet csak telefont részletre venni?
2013. jún. 1. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nem lehet de van sokkal jobb megoldás!

Ha már van előfizetésed akkor minek vállalnál újat és minek cserélnéd le meglévő megszokott hívószámod?

Meglévő előfizetésedet a hűség lejárta előtt néhány hónappal meghosszabíthatod kedvezményes készülékcserével.

Tehát a simed marad a régi és választhatsz új készüléket akár részletre is és az a lényeg hogy sokkal olcsóbban mintha új előfizetést vennél.

Én is mindig így újítom meg a készülékem de előfizetésem már több mint 5 éves-legutóbb egy LG L3-at választottam ami csak 10 000 ft ba került így.

2013. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Még fél évig nem mondhatom le az előfizetésem, "


Attól vehetsz telefont, ha nem az előző készüléked miatt van még a hátralévő fél éved hanem az előfizetés kedvezménye miatt.

Ha pedig nincs tartozásod akkor előrehozható a készülékváltás.

Érdeklődj a Telekom ügyfélszolgálaton, nem harapnak: 1430

2013. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a gáz, hogy nem tudom pontosan hogy vannak a dolgok, mert én még csak 18 vagyok, nem nagyon foglalkoztam ezzel, mindig is szülők intézték. Ha jól tudom én apámmal vagyok egy társcsomagba vagy hogy, és neki is csak 1 éve lehet a mobilja, nekem meg kb 1,5 éves. Amúgy úgy tudom 1,5 év után lehet lecserélni a mobilt, de mivel apámnak is lett telefonja, így úgy tudom várni kell még sokáig.

Telefonon már meg lett érdeklődve, de ott azt mondták, még nem lehet, de majd valószínű vagy én vagy valamelyik jobban hozzáértő szülő bemegy személyesen, hátha ott okosabbak dolgoznak.

Az biztos, hogy új előfizetőként már tudnék venni telefont, viszont úgy, hogy amellett még fél éven keresztül kell a tarifát fizetni nem érné meg.

2013. jún. 1. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!