Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tok jó egy telefonhoz?...

Milyen tok jó egy telefonhoz? Kemény műanyag vagy inkább szilikon, gumi?

Figyelt kérdés

Esetemben Sony Xperia SP hez kellene.

Ha gumi akkor átlátszó vagy színes (fekete, sötétkék)?

Lehetőleg ne Kínából kelljen rendelni...

ezeket néztem: [link]



2013. júl. 8. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a szilikont javaslom. Jobban elnyeli egy esetleges ütődés erejét, és jobban is fog a kezedben tapadni. A színe mindegy.
2013. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kérdés, hogy mi ellen védjen? Ha munkában stb. akkor gumi persze, de amúgy viszont szerintem a kis felnyitható műanyag kijelzővédő kényelmesebb zsebben atrtva.
2013. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsonek van igaza. En is ilyen TPU tokot hasznalok, mert nem csuszik es rugalmassaga miatt jobb az utesek ellen.
2013. júl. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Láttam már ilyen felnyitható tokot ami a kijelzőt is védi de az annyira nem igazán jön be. Akkor marad a szilikon tok. :)
2013. júl. 9. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
A kijelzőt igazából védi egy jobb tok, mert a pereme kicsit túlnyúlik a telefon oldalán. Meg arra ott a fólia. (Persze azért el ne dobd)
2013. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!