Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném függetleniteni a...

Claww kérdése:

Szeretném függetleniteni a telefonomat. De elakadtam hogyan tovább? Sos. Aki tud kérem segítsen. és a lenéző kommentektől kíméljetek.

Figyelt kérdés

Itt az utasitás :

Nos hol is kezdjem? Talán a serial számnál ( Sorozatszám ) ami fontos a telefon kikódolásához

ezt a telón a *#06# -el hívhatjuk elő ez egy álltalában 15 számjegyű szám. (IDÁIG ELJUTOTTAM )

Innen nem értem h hova kell irni -> A serial számhoz ezt a 15 számot írjuk be, a Network listában ki keressük azt a szolgáltatót

amelykhez a telefon korlátozva van majd azt is beírjuk a network mezőbe.

ezután az opciókban kiválasszuk a Calc vagy Run opciót és kész is a kódunk.

Ha Nokia az áldozat a kód a következőhöz hasonlít majd: #pw+4654177116+1# meg vagy!

ezek után jön a függetlenítés! A Sim kártyát vegyük ki! Én nem mindíg veszem ki :)

A kettőskeresztet a # -el írjuk be, a p , w , + , karaktereket a * gomb töbszöri lenyomásával hívjuk elő

és várunk míg fix marad majd a következő karakter, a számokat azokat természetesen a számsoron adjuk meg,

az utólsó # kereszt lenyomása egyben az enternek felel meg! És jön az üzenet hogy korlátozás feloldva!

Jó szórakozást! :)



#telefonfüggetlenités
2013. aug. 16. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
leírtál egy csomó mindent , kivéve a mobilod típusát, újabb mobilok esetén nem működik ez a kódgenerátor
2013. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nokia x2-05
2013. aug. 16. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet házilag függetleníteni, csak szervízben lehet
2013. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:( ..Azért köszönöm..akkor elviszem.
2013. aug. 16. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
De lehet hazilag is. Regelsz a [link] on, veszel egy creditet es egy sima usb madzaggal meg tudod oldani par ora alatt kb. 3eFt-os aron
2013. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!