Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én látom parasztvakításna...

Csak én látom parasztvakításnak a 4G/LTE hálózatot?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi értelme nincs addig 4G hálózatot fejleszteni miközben még 3G sincs az ország elég tetemes részében, arról nem is beszélve hogy ilyen horribilisan drága, és kevés adatforgalmat tartalmazó neteknél a 3G is bőven megtenné. Nekem Mozaik S csomagom van 500 mega netnél 4G-s Sony Xperia SP telefonnal de ha be is kapcsolom rajta a 4G-t akkor semmi különbséget nem látok 3G és 4G között pedig több mint 10 Mbitet ugrik a sebesség így. Nyilván látnék különbséget ha elkezdenék több gigás fájlokat letölteni de ezt egy 500 MB-os nettel nem fogom megtenni.

Valószínűleg a T-Mobile 30 gigás netjével már sok különbséget észre lehetne venni 3G meg 4G között de a 10.000 Ft-os árával nem hiszem hogy tolonganak azért a csomagért.

Szerintem sokkal többre mennénk vele ha a 3G-t fejlesztenék úgy ahogy ezt a Vodafone is megtette a 900 MHz-es sáv használatával.

Az 4G jelenleg csak reklámfogás hogy elmondhassák a szolgáltatók hogy nekik van 4G is.

Ti nem így látjátok?



2013. aug. 19. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet fejleszteni semmi hasonlót kis hazánkban,ugyanis a lefedettség eléréséhez adóés erő berendezéseket kell telepíteni.Ezek akadályba ütköznek olyan településeken és közelében ahol nem engedélyezik az antennák/tornyok telepítését "egészségügyi" okok miatt. Igy helyes a következtetésed,miszerint nem megfizethető a mobilinternet ára.

2013. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugy hianyzott a szolgaltatoknak a 4g,mint mokusnak az erdotuz. Egyszeruen csak ki volt irva a palyazat a frekvenciakra es meg kellett venni a kicence-et,kulonben bukjak a kesobbi lehetosegeket.
2013. aug. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!