Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L vélemény?

Worest kérdése:

Sony Xperia L vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap egy ilyen telefont rendeltem 40.000-ért.

Szerdán érkezik meg, és kíváncsi lennék a véleményetekre.

Játszásra, zenehallgatásra, fényképezésre, netezésre használnám.

Ezekhez megfelelő ez a telefon?

Nem fagyogat?

A mostani játékok elfutnak rajta?

Előre is köszönöm a válaszokat, megy a zöld kéz.:)



2014. febr. 22. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyit megér.
2014. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#1 válaszoló egy ilyen telefon 60000-et is megérne ám és te már sok kérdésnél osztottad az észt szerintem mivel láttam már és nagaon megérte ezt megrendelned minden ilyenre jó az eggyik legszebb kijelzője van szerintem énis majd egy ilyet veszek vagy egy sp-t nem nem fagyogat
2014. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60at már nem ér meg.
2014. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"az eggyik legszebb kijelzője van"


Pont a kijelzője a legnagyobb gyengesége.


És 60-at tényleg nem ér meg, mondom ezt Xperia L tulajként, aki egyébként teljesen meg van elégedve a telefonnal, de 60-at nem adnék ki érte, 50 a max.


Kérdezőnek:

- játszásra jó, de azért a legkomolyabb játékokat, pl. GTA-kat csak minimum grafikán viszi, de remélem senki sem gondolta azt, hogy 40k-ért vesz egy telefon, és az mindent tökéletesen fog vinni, akkor nem lenne értelme a 140k-s telefonoknak

- zenehallgatásra az összes telefon alkalmas, Xperia L kicsit jobban, mert a gyári Walkman alkalmazás jó, és a ClearAudio+ nagyon jó

- fényképezésre szintén jó, szép képeket csinál (legalábbis normál fényviszonyok között, este már gyengébben teljesít, de ez a telefonok 99%-ára elmondható), de első dolgod a szoftverfrissítés legyen, mert gyárilag nem a legjobb a kamera, csak aztán Sony kidobott egy frissítést, ami sokat javít a képek minőségén

- netezésre szintén tökéletes

- nem fagyogat, de miért fagyogatna?

2014. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 schumilex55 ***** válasza:

A tft kijelzők között igen is kielemkedik, egy z-nél is élénkebbek rajta a színek.

Egyébként elvisz minden játékot, és nem laggol a telefon.

2014. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5


Az igaz, TFT-hez képest elég szép, de ne a legszarabb dolgokhoz képest hasonlítsuk, és mondjuk azt, hogy jó.

Tényleg nem a legrondább a kijelzője, sőt, azt sem mondanám, hogy ronda, OTTHON teljesen korrekt, de pl. amint kilépsz a napra már nem is látod a kijelzőt. És nem kell ehhez nyári égető napsütés, most télen amikor alig van nap, már nem látod a TFT-t.

Ettől függetlenül még mindig azt mondom ez a legjobb telefon ennyiért, és tényleg nem vészes a kijelzője, csak épp #2 azt írta, hogy az egyik legszebb kijelzője van, ami hülyeség. Még ha odaírta volna, hogy TFT-hez képest, akkor azt mondom oké, van igazságtartalma.

2014. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat úgy akartam hogy a SONY telefonjai között
2014. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz.:)
2014. febr. 23. 08:03
 9/10 ubulka99 válasza:
Nekem ilyen telefonom van. A Walkman tényleg nagyon jó. A játékok is jól futnak rajta. Nekem nem akadozik. Bár egyszer csinált olyan, hogy nem érhető el a kamera, kikapcsoltam akkor már jó volt. nem tudom miért csinálta... :) Ha mozgást fényképezek, akkor azt elég furán fényképezi le, lehet, hogy belehet állítani, nem tudom még nem néztem utána. A net (wifi) teljesen jól megy; zökkenőmentes, szuper kis teló! Nekem bejött! :)
2014. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is xperia l-em van. Nem rég kaptam és tökéletesen fut. A gta-kat max grafikán viszi akadozás nélkül. A mostani játokra teljasen jó. A netezésre tökéletes gyors nem akad nem lép ki és viszi a videókat is akadozás nélkül.Zenehallgatásra nagyon jó. A kamerája nagyon szép képet csinál. Ennyi pénzért teljasen jó. Én 50-60k-adnék érte max. Én meg vagyok elégedve vele.
2014. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!