Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Automatikus biztonsagi mentes...

Automatikus biztonsagi mentes kepeit hogy tudom kitorolni? Tobb lent.

Figyelt kérdés

Regi telefonomban teljes ujrainditas utan megjelent egy 'automatikus biztonsagi mentes' mappa, amit sehogy se tudtam kitorolni. Ez atjott sd kartyan a mostani keszulekemre is. Azota csatlakozott hozza ket 'hangouts levelezesi kepek' mappa, amiket ugyanugy nem tudok kitorolni. Utananeztem, es google+-on ki is toroltem oket, igy meg rosszabb lett: most ugyan megvannak a kepek, de nem jeleniti meg oket.

Mit lehet ilyenkor csinalni?



2014. ápr. 24. 23:35
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom...Ráadásul miután anyukám tablet-jén bejelentkeztem Google+-ra most azon is ott vannak a képeim... :/
2014. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy látszik ezt egyhamar nem fogjuk megtudni...
2014. ápr. 27. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!