Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beépített memóriakártyáról...

Beépített memóriakártyáról hogyan tudom átrakni gépre a képeket, videókat?

Figyelt kérdés
A telefonom tegnap bedöglött, és azóta be sem kapcsol, viszont minden fontos dolog ezen van.. Légyszi valaki segítsen, nagyon fontos lenne. :/
2014. máj. 5. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem kapcsol be akkor sehogy. Minimum az kell hogy áram alatt legyen. A rendszeres mentés nem véletlenül ajánlott. Próbálj odáig eljutni hogy bekapcsoljon és a gép felismerje. Persze kell hozzá kábel is. Ha fontos vidd szervizbe ott kevés pénzért megoldják.
2014. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) Gondoltam hogy viszem szervízbe, csak abban sem voltam biztos hogy ők megtudják csinálni, de akkor beviszem..Remélem sikerrel járok:)
2014. máj. 5. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!