Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Alcatel...

Mi a véleményetek az Alcatel telefonokról? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most készülök egy bővíthető memóriás Idol Minit venni. Rengeteget olvastam róla és a legfőbb kritika ellene a RAM mérete. Azt nem értem, ha telepakolták felesleges alkalmazásokkal, akkor azokat nem lehet kitörölni? A memóriakártyás változat jobban működik, mint a két SIM-es? Ha hülyeséget kérdezek nézzétek el nekem, mert nem vagyok szakértő, ezért a segítséget szívesen fogadnám. :)

2014. máj. 5. 15:02
 1/2 anonim válasza:
Először is igen az Idol Mininek RAM problémája van mivel 512MB RAM elég kevés főleg úgy hogy elég sok alap program foglalja le amit le sem lehet törölni.:/ "A memóriakártyás változat jobban működik, mint a két SIM-es?" ez a kérdés sajnos nem túl értelmes mert nem függ össze a SIM kártya a memóriakártyával.
2014. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Végül mégis megvettem és sokkal jobb, mint hittem. :)
2014. máj. 6. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!