Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobilenál tényleg havidíja...

A T-mobilenál tényleg havidíjat kell fizetni, hogy kijelezze a hívószámot bejövő hívásnál?

Figyelt kérdés

"A Hívószámkijelzés szolgáltatás révén készüléke kijelzőjén hívás vételekor, a kicsengéssel egy időben megjelenik a hívó fél száma vagy neve abban az esetben, ha

- előfizet a szolgáltatásra,

- a hívást kezdeményező fél szolgáltatója nem korlátozza a hívószám kijelzését,

- a hívó fél nem tiltja le hívószámának kijelzését."


Vannak felsorolva csomagok, melyekben ingyenes, de PONT abban nincs benne amit én választanék.


Ez most azt jelenti, hogy ha nem rendelem meg a szolgáltatást, nem fogom látni ki hív?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. máj. 6. 19:27
 1/9 b95 ***** válasza:
ilyen létezik 2014-ben? :O
2014. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
így van, hálistennek nekem soha nem volt ezzel gondom. vicc kategória, hogy ezért is van pofájuk pénzt kérni.
2014. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát a pofám leszakad! :D
2014. máj. 6. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy csak a vezetékes telefonhívásokra vonatkozik, nem?
2014. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

NO Para...:)

Á.SZ.F.:

"* A hívószámkijelzés szolgáltatás az alább felsorolt díjcsomagok kivételével ingyenesen igénybevehető: Eco, Eco S, Eco XS, Kaméleon, Mobil Otthon, Mobil

Otthon Prémium, Társalgó, Szervusz, Zöldzóna, Paletta díjcsomagok, Relax díjcsomagok, Relax Aranytárskártya díjcsomagok"

2014. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 b95 ***** válasza:
vagyis majdnem a díjcsomagok felénél fizetni kell érte. :S
2014. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor áldom az eszem, hogy Voda Redet választottam, fix díj, és minden van benne.
2014. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is csak lestem az első wp-met hogy mi a sz*r ez hogy mindenki ismeretlen?meg hogy én is az vagyok mindenkinek

egyszer mikor a beállításokban sz*rakodtam 10.jére

kidobtam a kocsiablakon XD

aztán mondták hogy ez valóban egy "szolgáltatás"

2014. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bp1985 ***** válasza:
Ezért sem megyek a tréhez. Gusztustalan cég. A netemet is már felmondtam náluk...
2014. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!