Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet androidos telefon...

Hogyan lehet androidos telefonra rom - ot jészíteni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az biztos,hogy nem így kell nekiállni,hogy megkérdezed a gyk-n.
2014. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zakathol ***** válasza:
Ne hazudj már 9mm. Én is így kezdtem.
2014. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na akkor, hogy kel?
2014. máj. 6. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudod, és nem is fogod tudni.

Ha itt kell ezt megkérdezned, az tényleg egyenlő azzal, hogy ez nem neked való.

2014. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És te miből gondolod ,hogy én nem tudom?? Azért mert itt megkérdeztem nem azt jelenti, hogy nem tudom! Csak érdekelt , hogy itt mit írnak róla!!És ne gondold már , hogy te olyan nagy sztár vagy, mert kommentet írtál egy kérdéshez!
2014. máj. 7. 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:

"És te miből gondolod ,hogy én nem tudom??"


Talán mert megkérdezted?!


"Azért mert itt megkérdeztem nem azt jelenti, hogy nem tudom!"


Elég hülye dolog lenne olyan kérdéseket feltenni, amire tudod a választ, szerintem ez valamilyen mentális betegségre utalhat.


"És ne gondold már , hogy te olyan nagy sztár vagy, mert kommentet írtál egy kérdéshez!"


Ez mégis honnan jött? Valaki ír egy random kommentet, akkor az az illető rögtön sztároskodik? Fel kéne nőni.

2014. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!