Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen duplakártyás telefont...

Milyen duplakártyás telefont érdemes venni ami nem érintőképernyős, hanem "normális" gombos?

Figyelt kérdés

Van egyrégi flipes nokiám, és egy céges samsung tapiképernyős, valami galaxy y. Ezen ki is derült, hogy mennyire nem jó nekem az érintőképernyős cucc. Ki-be kapcsolgat, elállítódik, nem látom a kijelzőjét, és legfőképpen, használhatatlan ébresztőként, mivel azonnal kinyomódik a párna alatt, s így nem ébredek fel rá. Hallássérült vagyok, és ezek a dolgok nagyon zavaróak, teljesen megbízhatatlanok ezek a készülékek, számomra nem praktikusak. Egyébként mint érintőképernyős bizbasz, nagyon szeretem, egy csomó jó dologra használom. Facebook és hasonló baromságok viszont nem érdekelnek.


Szóval valami duplakártyás normálisat keresek, ami mind a két kártyát egyszerre használja, és így csak 1 telefonra kell figyelnem. Rádió és mp33 lejátszó fényképezővel legyen rajta. Tudom ,hogy vannak 8-9 ezer Ft-osak is, de annál azért jobbat szeretnék, olyasmit amivel ha összekötöm a laptoppal, tudok internetezni is a laptopon szükség esetén. Ha valami térképszerűséget is lehetne benne használni, az még jó lenne. Navigáció már nem kell.



2014. máj. 6. 21:50
 1/4 b95 ***** válasza:

Értem, tehát kaptál egy utolsó hulladék érintős samut, és akkor emiatt máris elkönyvelted az összes létező érintős telefont, árkategóriától, márkától, meg úgy általában mindentől függetlenül használhatatlan szarnak.

Gratulálok hozzá.


Mindenesetre a Nokiának vannak tök jó dual SIM-es telefonjai olcsón.

[link]

2014. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a tapasztalat :( Van esetleg javaslatod tapis érintősre ami nem szopat úgy mint ez, és duplakártyás?
2014. máj. 6. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Samsung C2233

NOKIA Asha 210

2014. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 b95 ***** válasza:
Az Xperia M Dual pl. jó szerintem.
2014. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!