Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik a...

Csapó Andor kérdése:

Miért nem csatlakozik a telefonom a számítógépemhez?

Figyelt kérdés

A sony xperia M-em nem csatlakozik valami oknál fogva a számítógépemhez! Eddig mindig megjelent a telefonom az eszközök közözz a számító gépben, de már nem.

Próbáltam másik USB kábellel, próbáltam azt is, hogy ki és be kapcsolom a telefont, de az sem sikerült. Most letöröltem a Sony xperia PC Companion-t a számítógépemről és azzal próbálkozok, hogy feltelepítem újra. Nem tudom mi lesz belőle, de addig is a segítségeteket szeretném kérni ez ügyben. Előre köszönöm



#számítógép #telefon #sikertelenség #csatlakozás #Sony Xperia M #Nem kapcsolódik a telefonom a számítógépemhez
2014. máj. 7. 11:46
 1/1 lustig ***** válasza:
tedd mtp módba a telefont, ill erre felé nézz szét a beállítások között a telefonban. Indísd újra a gépet
2014. máj. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!