Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520-on hogyan...

Nokia Lumia 520-on hogyan lehet vodafone-os mobilnetet beállítani?

Figyelt kérdés
Kártyás a csomagom, vodafone oldalán csak annyi van, hogy csak az url-t kell kitölteni a vitamax.internet.vodafone.net-tel, ez meg is van, mégsem működik. ismerősömé amúgy. 1 dolog van még, amire tippelek, hogy alapból nincs beaktiválva semmilyen netcsomag, de viszont feltöltéshez kapott 500 megát, de nem tartom logikusnak, hogy ha már kapott erről értesítést, akkor külön kelljen aktiválni ezt...más oldalakon sem írtak többet a vodás apn-ről, illetve a mobilarénás teszt fórumtopikjában valaki azt írta, hogy neki automatikusan ment egyből a netje, nem kellett apn-t külön beállítani. esetleg ötlet? előre köszi.
2014. máj. 12. 23:19
 1/4 b95 ***** válasza:

nem ismerem a vodafone feltételeit, de nem lehet, hogy az ajándék 500 MB csak egy meglévő mobilnet csomaggal együtt érvényes?

vagy ha az is van, akkor nem tudom.

Ha más mobilba rakod a SIM-et, azzal megy a net?

2014. máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, én is erre tippelek, oldalon igazából erről nem tesz említést, hogy meglévő mobilnet csomag feltétel hozzá. próbálunk akkor szerezni egy másik telefont, és kipróbáljuk azzal. köszi :)
2014. máj. 12. 23:36
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Ügyfélszolgálat csodákra képes.
2014. máj. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tegnap felhívtuk őket délután 1-2 körül, ügyintéző elvileg elküldte konfig beállításokat sms-ben, ami nem tudom, megjött-e, mert ma még nem beszéltem ismerőssel, de éjfélkor még sehol nem volt semmi. az mondjuk igaz, hogy tőlük is érdemes lenne megkérdezni, hogy csomag nélkül érvényes-e a bónusz.
2014. máj. 13. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!