Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S ilyenkor mivan?

S. O. S ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
szóval vettem egy iphone-t de ha felül a bekapcsológombnál egy kicsit megütögetem az iphone-t akkor ilyen kocogtatás szerű hangot ad ki. Másik két ismerőseimnél is észlelhető ez csak nem tudom hogy ez hiba vagy micsoda. Lécci segitsetek! előre is köszi :)

#iPhone #gomb #hiba. segítség
2014. máj. 13. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyárilag ilyen minőségű.
2014. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. máj. 13. 21:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a kamera lesz. Minden NEM fixfókuszos kamerában mozog a lencse.
2014. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Így van, minden telefonban mozog a lencse. iPhone fém, jobban hallatszik.


Ez a 9mm meg egy elvakult hülye :)

2014. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért lennék. Eddig még egy telefonban sem zörgött a lencse pedig volt bennük af.
2014. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy írták fém, és ezért jobban hallatszik. Műanyagban is lehet hallani, de ott halkabb.
2014. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kitalálom 5s, ugye? Az tényleg ilyen. Tele vannak vele a fórumok. Legalábbis amiket olvasni szoktam. beszmac, mobilarena, iphonehungary kell még? Van sajnos bőven.

Keress rá, lesz sajnos bőven találat.

2014. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
nem csak 5S, ahogy mondják, minden telefonon. nekem 4S-em ilyen, azelőtti 4-esem is ilyen volt.
2014. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt a sok tudatlan idióta lepontozza az itteni hozzászólásokat, ugyan nézzen már utána a dolgoknak... nem csak az iPhoneokban, minden mai modern okostelefonban zörög egy kicsit a kamera, mivel azok mozgó alkatrészek - használaton kívül is!
2014. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(még csak nem is kell utánaolvasni, hanem ha megnézitek telefonjaitok kameráit fókuszálás közben, előre-hátra mozognak a lencsék...)
2014. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!