Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb a Samsung galaxy...

Melyik jobb a Samsung galaxy y vagy a Samsung galaxy pocket neo?

Figyelt kérdés
Nekem egy y om volt 2012 be vettem de elhagytam és most pocket neom van de nem igazán tetszik csak a külseje tetszett, nagy teljesítményű telefonra nincs szükségem mert csak internetezésre és egy kis játékra használom, szerintetek melyik a jobb?

2014. máj. 14. 12:32
 1/8 b95 ***** válasza:
77%
Egyik jobb mint a másik... :D
2014. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces ja mégse
2014. máj. 14. 12:36
 3/8 b95 ***** válasza:
77%

Most mégis mit vársz?

Írtál két utolsó hulladék telefont, mindkettő úgy szar, ahogy van.


Oké, hogy nem kell erős hardver, de azért gondolom az sem hiányzik, hogy szanaszét fagyó telefon kelljen használni.

35-ből már Lumia 520-at tudsz venni, vagy ha kifogsz egy akciót, akkor még olcsóbban.

2014. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én a samsung telefonokat részesítem előnyben :)
2014. máj. 14. 12:42
 5/8 b95 ***** válasza:
82%

Értem, de attól még az általad írt telefonok hulladékok.


(Más kérdés, hogy a többi Samsung is az...)


Az a baj, hogy a Samsungnál még ha jó is egy telefon hardvere, még mindig ott van a szarul megírt ROM, amitől még egy 4 magos telón is lassú a rendszer, illetve az utolsó ganéj minőségű burkolat.


Én semmiképpen se vennék Samsungot.

Persze ha neked mindenképpen Samu kell, akkor vegyél egyet és légy vele boldog. Csak aztán ne siránkozz, ha lassú vacak lesz, és pár hét múlva már szét fog menni a burkolata.

2014. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményedet. :D Nekem ez a 3. samsung telóm és semmi bajom nem volt még vele ez a te véleményed és mindenkinek lehet saját véleménye nem hinném hogy a samsung az szar mivel az egyik legnagyobb márka de már nem is aktuális a kérdés mert már tudom milyet veszek majd.
2014. máj. 14. 13:05
 7/8 b95 ***** válasza:
77%
hát nem a termékek minőségével vált az egyik legnagyobbá, az is biztos...
2014. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Saavedro ***** válasza:
61%
Pontosan. Minőség =/= mennyiség. Érdemes MobilarenaTV-n a Note 3 bemutatóját.
2014. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!