Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ön megrázta a készüléket....

Ön megrázta a készüléket. (vagy valami hasonló) Mi is ez az üzenet, s mit kell/lehet tenni vele?

Figyelt kérdés

Az autómban (életemben először) okostelefonnal navigáltam, ami a szélvédőre tapasztott merev tartóban volt. Rossz minőségű úton mentem.

Többször kiírt valami ilyen üzenetet, hogy megráztam a készüléket. alatti hosszabb szöveg, s két gomb.

Nem tudtam rendesen elolvasni.

Mire figyelmeztet? Árt a készüléknek? Vagy valami funkciót vált ki a megrázása?

Neten nem találtam semmit.

LG L70 a készülék, Androit 4.4 KitKat, s Google Maps-al navigáltam.


2014. máj. 14. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

nincs semmi baj...csak a gyorsulásérzékelő egy kicsit megzavarodott benne..ha a zsebedben lett volna, nem ír ki semmit..


nem szabad rázóba tenni..ennyi..egyébként érzékeny, tehát jól működik, csak a gyártó erre nem számított...

2014. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Droidon és iOS rendszeren is működik a rázás parancs.

Beállítható hogy pl rázással utasíts el hívást vagy indíts alkalmazást.

Erre kérdezett rá hogy direkt csináltad-e.

Baja nem lesz tőle.

A marketen találsz számos alkalmazást ami a rázást használja.

[link]

2014. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! Nem is gondoltam volna, hogy Budapest urai nem hanyagságból nem teszik rendbe az utakat, hanem a korszerű eszközöket támogatják. :-)
2014. máj. 14. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!