Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem frissít folyamatosan...

Miért nem frissít folyamatosan a telefonom?

Figyelt kérdés
T-mobie előfizető vagyok. Van internetem. Vettem egy új Sony Z típusú telefont és valami oknál fogva csak akkor frissülnek a dolgaim hogyha elkezdek foglalkozni a telefonal.A messenger és a facebook is csak akkor jelez ha már a telefonnal szórakozok. Az internet lefedettségem nem tökéletes, de ettől függetlenül nem hiszem hogy pont akkor lenne stabil mikor hozzá érek. Tehát ha valaki ír facebook-on csak akkor kapom meg ha meg is nézném hogy valaki írt-e és persze azzal a dátummal kapom meg amikor küldték. remélem érthető :) Köszönöm előre is

#mobil;internet;adatforgalom;frissítés;telefon;tmobile #messenger;facebook;android;alkalmazások;
2014. máj. 16. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Energiagazdálkodásnál nincs semmi bepipálva? A Kiterjesztett készenléti mód szokott ilyesmit okozni.
2014. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!