Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a Sony Xperia Z1?

Beázott a Sony Xperia Z1?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Sony Xperia Z1 és teszteltem a vízállóságát és kudarcba fulladt, mindent jól lezártam, de ennek ellenére beázott az oldalsó 3 gombja és nem működik! Felküldtem a ujgsm-hez ahol vettem és azt mondták én vagyok a hibás és miért vagyok ilyen hülye?! Nem cserélték ki csak megjavították de a vízállóságnak annyi!

2014. júl. 27. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
feltétlenül kell valamiért a vízállóság? mert ha nem, akkor nincs baj, ha igen, akkor vidd vissza.
2014. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Te tényleg nagyon hülye voltál...
2014. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ez nem így megy... Ha jól lezártál mindent akkor nem szabad beáznia.

Iphoneom van de volt sima Z-m is anno... Ha nekem ezt mondták volna h én vagyok a hülye mert beázott hát bele állítottam volna a szemébe mint az 5incht

2014. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:

Felküldtem a ujgsm-hez


Ez a baj, hogy ilyen szutyok helyeken vásárolsz telefont...

2014. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nulladikos válasza:
Nekem hétvégén ázott be, bevittem a szakszervizbe (Cordon Electronics), ahol azt mondták, hogy valószínűleg elveszik a garanciáját azért mert beázott! Rendeltetés szerű használat mellett! Azt is tudom, hogy a csukott sd kártya kupaknál kapott vizet, mert ott szineződött el a "tesztpapír"... kiváncsi leszek mit mondanak!
2014. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Clairvoyant ***** válasza:

Nulladikos: ha átmegy a vízteszten, akkor nem mondunk rá semmit. Ha olyan jellegű hiba miatt nem megy át, amiről a sony esetleg tud, akkor sem mondunk rá semmit, kínkeservesen kicseréljük ennek a szemétnek minden alkatrészét...

Ellenben ha miattad sérült meg, és bukik a vízteszten, akkor már csak papírt kaphatsz róla, hogy ezt bizony elszúrtad.

Megnyugtatásképp: nagyságrendekkel többet javítunk, mint amennyit elutasítunk.

2014. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Clairvoyant ***** válasza:
Egyébként ezt nem is értem, szervizes kollégával biztosan nem beszélhettél, úgyhogy picit érdekelne, hol rémisztgetnek téged azzal, hogy "elvesszük a garit". Garanciát nem lehet elvenni: szüneteltetni lehet, amíg az üf. a saját maga által okozott kárt meg nem téríti, erre nem kötelezi senki. Térítéses javítás után a garancia ugyanúgy él tovább...
2014. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!