Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijelző hiba? Zöld csík

Kijelző hiba? Zöld csík

Figyelt kérdés

Van egy samsung galaxy 2-em,valami lett a kijelzőjével ! Ma délelőtt még nem volt a képernyőjén semmi baj, viszont most este láttam meg hogy bal szélén a képernyőn függőlegesen lett rajta egy vékony zöld csík. Nem ütöttem neki semmihez (vagyis nem vettem észre,hogy koppant volna valahol) mitől lehet ez a jelenség ? Valami szoftver frissítési hiba lehet? Drága lenne a javítása ?

Még nem találkoztam ilyennel, így remélem nem valami nagy baj történt vele.


Nem értek a ” kütyükhöz ” de ha valaki érti ezt a témát kérem segítsen!


Köszönöm előre is.


2014. szept. 14. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindig világít? Akkor is amikor pl újraindul a telefon és a betöltő képernyőt látod?

Ha igen, akkor elromlott a kijelzője.

2014. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos akkor is. Próbáltam de hiába, a zöld kis csík ott volt.

Drága egy ilyen kijelző csere ? I8160-hoz.

2014. szept. 14. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
kb 15ezer
2014. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pff valahogy éreztem. Csak az az érdekes,hogy valamikor eltűnik.

Sokáig tart egy ilyen kijelző csere?

2014. szept. 14. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Az alkatrész rendelése tarthat sokáig. Bár elég népszerű telefonod van.
2014. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Képzeld tegnap minden baja volt a telónak. Pl: az akku működési idejét össze-vissza jelezte (1óra használat helyett 10másodpercnek jelezte...) Tegnap még párszor megjelent a kis zöld csík, úgy döntöttem teljesen lemerítem (lemerülés után még 2-szer próbáltam bekapcsolni / biztonság kedvért) vártam vele pár órát és feltettem töltőre. Elérte a 100%-ot levettem és azóta elég jól viselkedik, semmi zöld csík. (Le is kopogom :)



Szerinted lehet olyan,hogy valami végett a kijelzőt megzavarta valami ? és azért jelent mez a zöld csík.

2014. szept. 17. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!