Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A GSM Vonal online bolt...

A GSM Vonal online bolt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy Nokia Lumia 735 vásárlása előtt állok. Láttam ezt a GSM Vonal boltot,ami 55 ezer Ft-ért árulná a Lumia 735-ö 1év AS garanciával,német nyelvel,és töltővel.


Mennyire megbízható ez a bolt? Nem e használt német telefonokat árusítanak ennyiért? A német nyelvet át tudnám a telefonon állítani magyar nyelv-re?


2015. jan. 10. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a nyelvet át tudod állítani, azt sajnos előre nem tudhatod, hogy újat vagy használtat kapsz igazából, de én semmiképp nem vennék ilyen szürkeimportos, lightbox-os telefont, bármi baja lesz, lehet odaviszed, és elküldenek, míg egy hivatalos gyári garanciás telefont megjavítanának ugyanazzal a gonddal.
2015. jan. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kérdező.. ***** válasza:
Ne vegyél semmit gsm-től.
2015. jan. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 bp1985 ***** válasza:
"light box" gsm bolt. Innentől ki van lőve. gsmline utódja, ki tudja meddig élnek...
2015. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
akkor marad a lumia 636 az új gsm-től. Most ahogy néztem már nem is lehet kapni ilyen light boxban lumia 735-öt sehol sem.
2015. jan. 10. 23:22
 5/14 kérdező.. ***** válasza:
Egyik gsm sem jobb a másiknál de ahogy gondolod.Olcsó húsnak híg a leve.
2015. jan. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

amúgy az nem olyan biztos, hogy nem lehet kapni.

vannak gsm boltok, akik nagyon szeretik ilyen dolgokkal csalogatni a balekokat. honlapon kiírják a tuti dolgot, megrendeled, majd kis idő elteltével felhívnak, hogy bocsi, sajnos ahogy nézték, mégsincs meg már az a lumia, de tudnak ajánlani egy másikat, amihez kevesebb dolog jár stb...:D

2015. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tényleg nem érdemes ilyen szürkeimportos telókat venni !

Az egyik gsm oldalon fel volt tüntetve,hogy ezek a 0%-os áfával rendelkező telók ázsiából valók,és nem lehet őket frissíteni se...


Az extreme digital oldalán lévő microsoft lumia 535-öt viszont nyugodt szível megvehetném? ott 2 év garanciát írnak.

[link]

2015. jan. 12. 08:28
 8/14 bp1985 ***** válasza:
Na látod. Nem lehet őket frissíteni. Ha normális beszerzés, akkor semmi akadálya. Egyik gyártó sem tiltja meg, hogy frissítsd a telefont. Mivel ezek buherált telefonok, emiatt nem engedik. Az extreme, media, auchan, tesco, speedshop, és az ilyen bolt soha nem fog szürkeimportos terméket eladni.
2015. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az extreme digitaltól vennék egy 535-öst. De nem találok hozzá tokot :(

Tudnátok ajánlani hozzá az extreme oldaláról egy tokot?

2015. jan. 12. 12:10
 10/14 Magyar Attila válasza:

Szia Sten!

Én most vásároltam a napokban a Gsm Vonal cégtől és őszinte leszek nem tapasztaltam semmi hibát vagy átverést sőt leginkább ajánlanám őket. Fel hívtam közel 5-6-7 céget és kihangsúlyoznám a Vonaltól kaptam szakszerű tájékoztatást és vásárló barát érzést. A készüléket azóta gondtalanul használom. Kommunikálj a cégekkel és meglátod , hogy ki lesz szimpatikus ..

2015. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!