Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb a Sony Z1 compact...

Melyik jobb a Sony Z1 compact vagy az LG G2?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen nekem is osszegyult egy kis penz hogy vasarolhassak egy telefont melyik erne meg jobban ?

2015. jan. 10. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Én mindenképp Z1 Compactot vennék. Szerintem mindenben jobb főként a kijelző miatt mert az lg-nek túl nagy a kijelzője és emiatt lényegesen lassabb mint a Z1C. +további negatívum nálam hogy a telefon vezérlőgombjai hátul vannak
2015. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kérdező.. ***** válasza:
Lg G2/Nexus 5
2015. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lg 2
2015. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#1


Ilyen baromságot még nem olvastam.

Telefon kijelzőjének méretének hogy lenne már bármi köze a gyorsasághoz?

A kijelző felbontásának van, az már igaz, de a méretének köze sincs. Viszont az 1080p-t még lazán elbírja a Snapdragon 800, Z1c lehet egy fokkal jobb ha egymás mellé rakjuk, de egyiknél sem kell a sebességgel foglalkozni, felsőkategóriás mobiloknál már nem igazán számít a hardver.


Hátsó gombok meg kifejezetten jók, régen nekem sem tetszett, de néha-néha használtam már és kifejezetten jó, hogy a hátulján vannak a gombok (meg amúgy sem használod szinte soha egyik gombot sem, tap2wake).


A kettő közül valószínűleg az LG G2-őt választanám, pedig annyira nem tetszik a telefon, de a Z1 Compact mérete nekem túl kicsi, meg az üzemideje is jobb a G2-nek.

2015. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#1: Nem lassabb, jobb ha tőlem tudod.
2015. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Természetesen én sem a nagyobb kijelző miatt hanem a nagyobb felbontása miatt írtam amit írtam, bár úgy gondolom hogy egy ekkora kijelzőhöz alap hogy nagy felbontás jár ha egyszer zászlóshajóról van szó, de a nagyobb felbontás egyúttal azt is jelenik hogy lassabb is mintegy ugyanolyan hardverrel szerelt de kisebb felbontású kijelző. A hátlapi gombokat pedig szintén nem tudom pozitívumként felhozni mert szerintem egyáltalán nem praktikus.
2015. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kérdező.. ***** válasza:
Nem lassabb a G2.A G3 na az már lassabb a QHD kijelzője miatt.Egyébként nexus 5 érné meg a legjobban amíg még lehet kapni.
2015. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mindkettő jó telefon
2015. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az egyes akkora hülyeséget írt...egyik sem volt neki.

én a Z1-et cseréltem G2-re, mert sokkal szerethetőbb

..főleg a duplakopp, és a hátul elhelyezett gombok miatt... a Z1 ben a dokkoló volt a praktikus, de a G2 képernyője szebb..


G2!

2015. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Allview X1 Xtreme MINIrol mi a velemenyetek ?
2015. jan. 11. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!