Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az edzett üveg (Tempered...

Kérdező.. kérdése:

Az edzett üveg (Tempered Glass) mennyire védi a kijelzőt (gorilla glass 3)?

Figyelt kérdés

Ha leejtem a telefont akkor csak a rajta levő edzett üveg törik be?

Erről lenne szó:


[link]



Vagy még ezt néztem,ez viszont ütésálló fólia.Ez mit jelent?Hogy lehet ütésálló egy sima fólia?


[link]


2015. febr. 9. 18:16
 1/10 b95 ***** válasza:
63%

Ha leejted a telefont, és úgy esik le, hogy bereped az üveg, akkor nem egy, hanem mindjárt kettő üveget tettél tönkre.

Kb. erre jó.

Illetve arra, hogy ha karcolódik a kijelzővédő üveg, akkor nem a gyári fog, hanem ez.


"Hogy lehet ütésálló egy sima fólia?"


Marketing. Úgy.

2015. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor veszek egy sima fóliát ami védi a karcoktól és annyi.
2015. febr. 9. 19:53
 3/10 A kérdező kommentje:
De azért érdekes hogy egy csomó videó van fent különböző edzett üveg fóliákról és ütögetik a kijelzőt és semmi baja sincs.
2015. febr. 9. 20:02
 4/10 b95 ***** válasza:

Most hirtelen egy ilyet találtam:

https://www.youtube.com/watch?v=ec5mpioEiII

2015. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én xprotector-t vettem rá, 0,20mm-est, ez nagyon rendben van, japán cucc, ha törik csak a védőüveg törik, a kijelző nem, megéri
2015. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Egy ilyenre gondoltál?

[link]


Csak mert eléggé olcsó ahhoz a 4000ft-os edzett üveghez képest.

2015. febr. 10. 07:33
 7/10 anonim ***** válasza:
ilyet [link]
2015. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen én is azt néztem,azt is fogom választani.Köszönöm.
2015. febr. 11. 15:05
 9/10 anonim ***** válasza:
régi kérdés de a lényeg az ha karcálló üvegfóliát tetetel a telefonodra, vagy teszel, akkor az megvédi a telefonod képernyőjét a karcosodástól, de mivel nem ütésálló így az ellen nem véd, tanács vegyél rá tokot, ha pedig olyat veszel ami ütésálló az meg védi a telefonodat az ütés ellen, de mivel nem karcálló az üvegfólia, így ugyan úgy karcolódni fog az üveg, annyi különbséggel hogy a védő üveg lesz karcos és nem a telefon képernyője, lecseréled ha ilyet veszel és kész, és ez azért van így, mert egy karcálló üvegnek más a keménysége, és megint csak más egy ütés álló üveg keménysége.
2017. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy nagy szar az iGlass ! Második hete volt a telefonomon, majd a telefonomra ráesett egy **műanyag** szövegkiemelő filc kb. 5 centi magasról és szilánkosra tört a széle. Ez még hagyján, de a keret körül végig elindult a repedés. ( 3D round )
2018. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!