Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
gyuribacsika nevű felhasználó kérdése:

Domino 5 feltöltőkártyám van, dec. Végén járt le 1 év, a használati ideje.3 hónapig feltölthető, ennyi idő van rá. Most 2 hónappal később sikerült csak és 3000 ft-tal töltöttem, az igazoló sms-t megkaptam, de a *102# csak 2700 ft-ot mutat?

Szerintem a késői feltöltés miatt vontak le 300 ft-ot.lehetséges?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Domino, telefon, mobil, feltöltő, kártya, sms, Ft

2015. febr. 24. 12:15  Privát üzenet  

A válaszok
zoligyerek nevű felhasználó válasza:

Az ügyfélszolgálat fájdalommentesen hívható.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. febr. 24. 14:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mi a számuk, egyéb ötlet ?

# 2/3Időpont 2015. febr. 25. 10:36 Privát üzenet
zoligyerek nevű felhasználó válasza:

Szerződésben állsz egy szolgáltatóval és konkrét problémád merült fel a szolgáltatással kapcsolatban. Hová a tökömbe kéne fordulnod, ha nem hozzájuk? Kérdezd meg a szomszéd Marcsi nénit. Ha meg eddig nem találtad meg a T üf számot, akkor ez már így marad...

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2015. febr. 25. 14:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
T-mobile feltöltőkártyával feltölthető Blue mobile?
Létezik olyan kütyü amellyel az autó áramforrását felhasználva feltölthető a mobil?
Ha t-homos vagyok és előfizetéses a telefonom akkor feltölthető rá pénz?
Németországban levő magyar sim-es (telenor) telefon feltölthető itthonról?
Egyirányúsított Mix díjcsomag feltölthető?
Samsung galaxy w gt i8150-en hogy lehet a szolgáltató mobilhálózati adatforgalmát letiltani, hogy kizárólag az itthoni wifi-t használhassam csak és ne vonja le a feltöltőkártyám?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!