Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok új, kártyafüggetlen...

Hol tudok új, kártyafüggetlen BlackBerry z10 (fekete) telefont venni, ami megbízható és működik itthon illetve Amerikában, kinti kártyával?

Figyelt kérdés
több helyen találtam iylen telefont majd ha rákerestem a bolt vagy netes oldalról alkotott véleményekre, tapasztalatokra, rengeteg negatívumot hallottam. Kiderült sokszor, hogy taiwain telefon vagy a garancia nem ért semmi stb.

2015. febr. 27. 23:58
 1/3 bitang1125 válasza:
Amerikában.
2015. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
neten még találhatsz 1-2-t de amúgy már nem forgalmazzák a z10et
2015. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! Igen a Z3-at mondják még de annak meg 5Mp s a kamerája ami nem vmi nem komoly. Elvileg jön ki új teló tavasszal de nem tudom sajnos ez mikor történik meg.
2015. márc. 3. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!