Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb okostelefon...

Melyik a legjobb okostelefon 40-50 ezer Forintért és miért? (Érveket, indokokat is írjatok! )

Figyelt kérdés

- Gyors legyen

- Kapja a frissítéseket

- Ne akadozzon

- Jó minőségű kamera nem nagyon fontos

- Szép és nagy legyen a kijelzője

- Gond nélkül futassa a Youtube-os videókat

- Lehessen rá letölteni zenéket



2015. ápr. 12. 16:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Moto E 2015. Ez a legjobb, és az egyetlen, ami a követelményeidnek megfelel (a frissítések miatt).


- gyors, messze a leggyorsabb árkategóriájában (és még a drágábbak közül is sokat ott hagy)

- egyetlen telefon árkategóriájában ami frissítéseket kap

- nem akadozik

- kamerája szar, de szerencsére ez nem fontos

- 4,5"-es a kijelzője, ez sokaknak kicsi, de ha nagyobbat akarsz, akkor 60k-ért van Moto G

- Youtube videók mennek rajta (melyik telefonon nem?)

- lehet rá rakni zenéket (melyik telefonra nem?)


Ezen kívül az üzemideje is kiemelkedő, a formaterv is nagyon jó, előlapi hangszórók, 4G, legjobb.

2015. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 kérdező.. ***** válasza:
+1 az elsőnek.
2015. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenhol a Motorola Moto E 2-őt ajánjlák, nekem is tetszik, de azért meg akartam győződni róla, hogy tényleg olyan jó e, mint amilyennek mondják :)


ja és amúgy az én telefonomon nem működik a youtube. kipróbáltam már rengeteg youtube appot és egyik sem működik. Na jó, az egyik igen, de iszonyat sz*r a minősége a videóknak. Mondjuk ezen nem kell csodálkozni, hiszen ez egy 2009-es alap okoatelefon, ami akkor se számított nagy durranásnak, pláne most :D

2015. ápr. 12. 17:49
 4/22 anonim ***** válasza:

Lumia 640, mert


- szintén gyors, messze a leggyorsabb árkategóriájában (és még a drágábbak közül is sokat ott hagy)

- még egy telefon árkategóriájában, ami frissítéseket kap még legalább 2 évig

- nem akadozik

- kamerája nem szar, sőt! Erről itt tudsz meggyőződni [link]

- 5"-ös kijelzőjének nagyon szép képe van, a méret még pont jó

- Youtube videók mennek rajta (melyik telefonon nem?)

- lehet rá rakni zenéket (melyik telefonra nem?)

2015. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 b95 ***** válasza:
0%

Ennyiért a Honor 3C a legjobb


[link]

2015. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#4: köszi neked is a választ! egyébként hogy melyik telefonon nem lehet, az előbb leírtam! :D

viszont a WP-től egy kicsit tartok... sok rossz véleményt olvastam róla, hogy h.ülyének nézik a felhasználókat, alig vannak rá normális appok, folyton lefagy, akadozik. Bár nem tudom, hogy ezek mennyire igazak!

#5: direkt kértem kétszer is, hogy írjatok érveket, indokokat, hogy miért ajánljátok azt a telefont!

2015. ápr. 12. 20:08
 7/22 A kérdező kommentje:
Egyébként a Lumiára le lehet tölteni a Chrome-ot vagy az Opera mini-t?
2015. ápr. 12. 20:11
 8/22 A kérdező kommentje:
meg a Honor 3C amúgy is egy 2013-as telefon, (igaz hogy Magyarországra 2014-ben került, de ez most nem számít)
2015. ápr. 12. 20:17
 9/22 b95 ***** válasza:
49%

Opera Mini van WP-re; Chrome nincs, de olyat ne is akarj.

RAM zabáló vacak.

2015. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
hát... jó... de még mindig nem tudtam meg, miért olyan jó a Honor 3C
2015. ápr. 12. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!