Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5-höz akarok akkumlátor...

IPhone 5-höz akarok akkumlátort venni, ebay-en lattam majdnem ketszer nagyobbat teljesítménybe, utángyátottat. Mi a vélemények az utángyártott akkukrol? Vagy csak eredeti?

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak eredetit, ne akard tonkretenni egy kétes minőségű akksival.
2015. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A minap volt egy ilyen kerdes, ebayen 4000mAh-s akku, utananeztem realisan csak 800mAh-s volt.

Nem fogok most ennek is utanjarni de garantalom hogy az eredeti akkunal technikailag nem letezhet jobb akku, hiszen akkor az Apple azt tette volna bele.

Amit lattal az valoszinuleg nem ketszeres teljesitmenyu hanem kb a fele. A legjobb esetben!

2015. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerinted, hogy pakolnak bele ugyanakkora helyre nagyobb teljesítményt???

Vagy te bele tudsz tenni egy 5l-es vödörbe 10l vizet???

kapíse??

2015. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Azért ez nem teljesen így van a miliamperórákkal.

Viszont az azon nem változtat semmit, hogy az ebayes akksi akit a kérdező tlált valószínűleg nagyon vacak cucc.

2015. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

20:39

A lényeg, akkor is ez. Laikusoknak érthetően írtam le. A hely erősen korlátozza a kapacitást.

2015. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!