Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen használt mobiltelefont...

Milyen használt mobiltelefont vegyek 70-80e Ft környékén? IPhone 5S, vagy valamilyen andoriodos telefon?

Figyelt kérdés

Nőies, csajos telefont szeretnék.

A legfontosabb, hogy jó fényképezője legyen. További szempontok: netezés - napi kb. 3 óra -, max 5", jó lenne, ha legalább 14 órát kibírna egy töltéssel...


Iphone 5S-t néztem, de még sosem volt iPhone-om, és ugye hozzá vagyok szokva az andriodhoz, fontos pl. a google drive (képek gyors lementése és szinkronizáció miatt), iGo - ezeket ugye mind elérem ingyenesen android esetén. Nem tudom, hogy ios-nél van-e valami ingyenes alternatív erre?


Fontos lenne továbbá, hogy a wifi-t viszonylag nagy távolságból is érzékelje (ne kelljen a routertől 5m-re dolgozni...), és egy autós töltő ne kerüljön 20e ft-ba...


Amire én nem használom: játék, zene... viszont azért youtube-ról nyilván tudjak zenét hallgatni...



A jelenlegi telefonom egy Samsung Galaxy Core 2, ami anno nagyon jó volt, viszont most már 2,5 éves, és eléggé be van lassulva. Viszont én nem szoktam évente cserélni a telefonomat, tehát mindenképpen olyat szeretnék, ami legalább 2-3 évig megint telefon...


Nem tudom, hogy az igényeimnek egyáltalán megfelelne-e egy iPhone, mivel ugye még a kezemben sem volt soha, ezért nem tudom, hogy milyen ingyenes alkalmazások állnának rendelkezésemre pl. google dirve és igo helyett (tudom, hogy alapból igo sem ingyenes...)


Illetve azon is gondolkoztam, hogy pl. egy Samsung galaxy S4 használtan csak 40e környékén van... de néztem pl. iPhone 6-t előfizetéssel havi 13e környékén meg lehetne úszni, csak hát negyed milliót kiadni egy telefonért??? :S


Szóval teljes a tanácstalanságom, minden választ örömmel fogadok :)



2016. febr. 24. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég váltottam én is Samsungról iPhone-ra. Azt kell mondanom, jó döntés volt :) nekem is hasonló kételyeim voltak mint neked, de szerencsére eddig meg nem találtam olyan alkalmazást, amit használtam Androidon, és ne lenne IOS-os változata is. Pár nap alatt megszoktam a rendszert is, igen, teljesen más, de szerethető :) Szóval én nem bántam meg a váltást, neked is ajánlom az iPhonet ;)
2016. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van Google Drive és iGo az iPhone-okra is :) szerintem jo a wi-fi antennajuk is :)
2016. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mennek a zöld kezek...

iGO-t amúgy 19$-ért láttam, és ilyenkor bizonytalanodok el, hogy kell ez nekem? :S Ugye "csapból is az folyik", hogy iPhonehoz minden fizetős, válassz androidot...Már amúgy azon is gondolkoztam, hogy veszek egy sima 4-es iphone-t, az már sokat úgysem veszít az értékéből, 1-2 hónap alatt kipróbálom, és megnézem, hogy kell-e nekem nagyobb tesó, vagy maradok valami átlag androidnál, pl samsungnál, lg-nél, sony-nál...

2016. febr. 24. 10:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalos, legális iGo Androidra sem ingyenes. Az iPhone-okat is lehet Jailbreak-elni, és akkor arra is fel lehet tenni nem hivatalos alkalmazásokat.
2016. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dettó Samsungról váltottam iPhone-ra, és nagyon meg vagyok elégedve.


Mondjuk nem tudom te hol láttál 19 dollárért iGo-t, nálam a teljes Európa térképes verzióra 75.5 dollárt ír. :S

2016. febr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
52%
Iphone a világ legnépszerűbb telefonja, nem véletlenül. De 45.000Ft-ért vehetsz Nokia Lumia 640-et ami nekem is van és imádom. Androidban Huawey jó szerintem amiben a fehérek szebbek is. Az iphone-on ingyenes a spoty ha jól hiszem. De ez nem biztos.
2016. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!