Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonra hogy...

Androidos telefonra hogy lehet iPhoneos emojit rakni?

Figyelt kérdés

Lehet rakni, többen is írták...

És lécci ne írogassatok olyanokat hogy vegyek iPhone-t pár hete van az új telefonom, és jók a rajta lévő emojik, de nagyon ki szeretném próbálni az IOS emojikat is... :)

Köszi a válaszokat :DD



2016. febr. 29. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem lehet.
2016. febr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet.2 külön platform.Itt te soha az életben nem fogsz androidon IOS-os(Iphone-os)alkalmazásokat használni.Azt nemtudom ki írta hogy lehet,megnézném hogy csinálja.(A léccit pls ne 2 c-vel írd,nem ártott semmit az a gysz légyszi :).
2016. febr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Lehet rakni, többen is írták..." Hát akkor kérdezd meg őket, hogyan.
2016. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Töltsd le az AFONTS alkalmazast utana menj ra az emojikra ott töltsd le az emojit,lepj a beállításokba ott a betutipusokra es ott lesz majd az iphoneos emoji felirat vagy hasonlo es azt tedd be betutipusnak es ottlesznek az emojik❤
2018. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én megnéztem egy csomó YouTube videót,meg is tettem amit a videóban csináltak,semmi nem történt. aztán egy nap átállítottam a telefon nyelvét angolra, és megjelentek az iphoneos emojik. Sok alkalmazás átvette(Üzenetek, Messenger,Facebook,Instagram,Hívások) és jól nézett ki,viszont ez a különböző számokat mindenhol elcsúfította (nagy, fehér,fekete keretes betűk jelentek meg a normál méretű, színű betűk mellett.)
2018. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
40%
Vegyél huaweit
2018. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Huawei/honor: play áruház-> themes manager for huawei/honor emui
2018. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Afonts alkalmazással meg csinalhatod, én is azzal csináltam.Most új telefonom van sajnos arra már nem jó de lehet neked jó lesz
2020. okt. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!