Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepítsem a vibert a...

Unikornis123 kérdése:

Hogyan telepítsem a vibert a nokia 500-as telefonomra?

Figyelt kérdés

Van nekem egy nokia 500asom.

Szoftver frissítést követően elveszett a viber program a telefonról amit az áruházból töltöttem le.

Vissza szeretném rakni rá de rá kellett döbben, hogy az áruházon nincs fent a viber.

Kérdésem csak annyi lenne, hogy én csinázok valamit rosszul vagy nincs már fent a viber az áruházon.

symbian belle van a készüléken.



2016. márc. 16. 19:29
 1/7 A kérdező kommentje:
ja a vibert kb féléve lett feltelepítve
2016. márc. 16. 19:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Már nincs az áruházban. Itt dumcsiznak róla:

[link]

2016. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 axonbite ***** válasza:
itt nézelődj: [link]
2016. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 axonbite ***** válasza:
vagy itt: :) [link]
2016. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát akkor ez már nem fog működni :(

Akárhol nézem mindehol azt írják, hogy a symbian rencerre a vibber már nem támogatott vagy egyáltalán nincs is.

Nekem az lenne a lényeg Pc-re telepített viberre betudjak lépni. Ehhez az kell hogy a telefonon is legyen egy viber amivel fogadom a reg kódot. Na most ha egy olyan telefonba berakom a SIM kártyát amin fut a viber és ott fogadom a kódot és utána vissza költözök a nokiába (amin nincs viber)akkor az működhet?

2016. márc. 16. 20:03
 6/7 axonbite ***** válasza:
nem hinném
2016. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# 5 A sim kártyára nem települ semmi, a Symbian már nincs támogatva, nem fog menni
2016. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!