Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül kb a gyári...

Mennyibe kerül kb a gyári szervizben egy ragasztás? Többi lent

Figyelt kérdés
Múltkor bele ejtettem a Note 4-emet a vízbe,azóta már letisztították az alaplapot, a zárlatos kijelzőt is kicserélték. Viszont lenne egy olyan gondom, hogy az üveglap (nemtudom ez-e a neve) nem ragadt oda rendesen a kerethez, de csak a jobb oldalt.Így a vissza gombot a kelleténél erősebben kell érinteni. Meg hát a tetején is ha közelebbről megnézem latom, hogy nem ragadt oda a kerethez rendesen. Gyári ragasztót használtak a ragasztashoz, és már vittem vissza ugyanezzel a gonddal, akkor a vissza gomb katasztrofális volt, megcsinálta újra,így mint mondtam most jobb egy fokkal. Nem szeretném megint odavinni, hanem inkább samsung szervizbe vinném, de nem tudom mennyi pénz lesz, már ígyis buktam rajta egy csomó pénzt..

#samsung szerviz
2016. ápr. 16. 22:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!