Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetéshez tartozó telefons...

Előfizetéshez tartozó telefonszámot meg lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Kb fél éve dolgozói előfizetésem van. Akkor úgy gondoltam, jó lesz nekem az új telefonszám. De kezdek rájönni, hogy a régi (amit 16 éve használok) egy csomó helyen meg van adva, ezeket át kellene írni, bankba bemenni, partnerekkel átiratni, stb.

Szóval így fél év után úgy érzem, elég lenne nekem 1 telefonszám.

Van arra lehetőség, hogy az előfizetésemet megtartva megváltoztatom a telefonszámomat? (akkor úgy éreztem, macera lenne rohangálni a számhordozás miatt, de mára a 2 szám a macera)



2016. jún. 20. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de jó :) és akkor csak simán bemegyek, és mondom, hogy ezt meg ezt a számot szeretném (nyilván előtte a hordozáshoz szükséges papírokat elintézem)
2016. jún. 20. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy veszem ki, hogy céges telefont használsz. A munkahelyeden van valaki, aki a szolgáltató felé képviseli a céget. Na őt megkeresed és megkérdezed a témáról, hogy lehet bevinni a flottába a számod.
2016. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ilyen "képviselő" nincs, csak névileg vki, aki kiadja a papírt az előfizetés igényléséhez. mindent magunk intézünk.

számot tuti be lehet vinni a flottába, mert a családból ketten is megtartották a rég számukat. csak én hülye voltam...

2016. jún. 21. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!