Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is belassult a Nexus 5...

Másnak is belassult a Nexus 5 telefonja?

Figyelt kérdés

Érdekelne más Google Nexus 5 tulajdonos tapasztalata a telefon gyorsaságát, megbízhatóságát illetően.

Újkorában, még az Android 4.4-el nagyon gyors és megbízható volt Nexus 5 telefonom, ám az újabb rendszerekkel, pl. Android 6.0-al már jelentősen lassúvá vált és nehézkesebb a kezelése. Folyamatosan beleütközök váratlan megakadásokba, alkalmazás összeomlásokba, stb... Sok esetben a kezdőképernyőre visszalépve lassan töltődnek be az elemek.

Gyári Android fut rajta, rootolva sincs. Egy hónapja raktam újra teljesen számítógépről, mégsem javult a helyzet...


Ez normális? Más is ezt tapasztalja ezt?



2016. jún. 20. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy folyamatosan nő a HW igény,ugyan így van ez minden készülék esetében.Ilyenkor érdemes feldobni egy nagyon alap CM-t mert legalább az van rá.
2016. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bátyámnak van Nexus 5-je és imádja, olyan gyors, mint újkorában én is mielőtt odaadtam neki 1 évig használtam, semmi problémám nem volt sebességügyileg. Most Nexus 6-ot használok, Android Nougat 7.0 4. előzetessel és ennek sincs semmi baja, gyors mint az állat :)
2016. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!