Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 635 telefonommal...

Nokia lumia 635 telefonommal van egy kis gond. Tudna vki segíteni? Többi lent

Figyelt kérdés
Szoval Nokia lumia 635 1,5 éves es jol banok vele.Az a baj, h nem működik a kikapcsoló gombja.Nincs benyomódva, normalis csak nem kapcsol ki ha megnyomom, de ha hosszan nyomom akkor felajánlja, hogy teljesen kikapcsoljon.Nem is ez a fő probléma, hanem , hogy a pin kódot sem fogadja el pedig helyes.Ha beírok egy helytelen jelszót akk azt bezzeg felismeri!Ha beírom a jelszót akk olyan mintha lefagyna es nem reagál 5 másodpercig es aztán újraindul.Es ezt majdnem mindig eljátssza velem!Néha sikerul bevennie, da csak ha percenkent irok be egy betűt!Es az is a baja, hogy nem jelzi ki a kis "alkalmazásokat" sem amik akkor jelennek meg ha föntről lehúzom azt a fulet pl a fenyero, kamera, takarekos üzemmód... Valaki tudna segíteni?Hálás lennék érte!!!

2016. jún. 20. 23:03
 1/4 anonim válasza:

Szia! A szoftveres hibak miatt erdemes csinalnod egy gyari visszaallitast, ez valoszinuleg megoldja a hibait! Viszont a gomb miatt vidd el szervizbe. 2 ev gari van ra siman belefer!

Udv.

2016. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt!
2016. jún. 22. 23:08
 3/4 anonim válasza:
sikerült-e megoldani.Én is ebbe a halyóba szenvedek
2016. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csinaltam meg a gyari visszaállítás, mar egyszer csinaltam regebben es meg akartam csinalni csak amikor menteni akartam a cuccaimat akk nem sikerult neki ezert nem csinaltam meg mert nem akartam egy ures telót. De magától megjavult! Mondtam odafent h néha beveszi a pinkodot néha nem es az is a "kedvetpl" fuggot. Szoval most minden jo rajta!😊
2016. júl. 16. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!