Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem egy Samsung Galaxy...

Rendeltem egy Samsung Galaxy J3 szerintetek jól tettem? Véleményt szeretnék a telefonról!

Figyelt kérdés
Olvastam jókat is meg rosszakat is .. kíváncsi vagyok hogy a hozzám érkező kommentek milyenek lesznek!! :D
2016. jún. 23. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el az első két bekezdést és rájössz hogy milyen rossz választás volt.


[link]


vélemények a telefonról pedig itt vannak:


[link]

2016. jún. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz dontes... miert nem elotte kerdezted?
2016. jún. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem is ilyen van. Megoszlanak a vélemények.

Először is nekem legnagyobb gondom az, hogy nincs benne értesítő LED. Nekem baromi hamar merült az elején, le kellett töltenem hozzá egy akku kalibráló programot, most másfél napot kibír.

Játéknál hamar melegszik.

Néha ledobálja a hálózatot és nem képes visszacsatlakozni, ilyenkor restart segít csak rajta. Állítólag a 4G-vel van baja, most 3G-re állítottam, tesztelem még ezt.

Egyébként gyors, nekem ezeket leszámítva egyelőre megfelel.

Ha már megrendelted, akkor mindegy, egyébként egy eléggé átlagos telefon vagy még átlagos sincs, kicsit túl van árazva.

2016. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. Egyébként 44 000Ft ért vettem meg ..tehát olcsóbban mint az eredeti ára azért gondoltam hogy megéri.. nem nagyon engedhettem meg magamnak egy 50 000Ft telefont:(
2016. jún. 27. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat az a 6k tenyleg nagyon sokat szamit....

Ez birni fogja MAXIMUM 0.5 evig, 50ert a redmi 3 meg birna MINIMUM 3evig

2016. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!