Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon?

Melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés
Új telefont akarok venni. iPhone 6 ot vagy Huawei p9 et vegyek? Melyik a gyorsabb?

2016. jún. 23. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A P9 jóval erősebb, de az iPhone jól elven az ios-el. Neked kell dönteni, mi kell android vagy ios?
2016. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Huaweivel jobban jársz
2016. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
48%
Szerintem az iphone 6tal jobban jarsz a p9 kameraja egy ido utan megromlik es hat igazabol az applenek jobb hire van mint s huaweinek. Na meghat az android az egy csodalatos dolog. Az uj android rendszer meg nagyon kiserleti stadiumban van szoval a p9et frissitgethetned. Persze mindket rendszernek es telefonnak meg van a maga baja ez termeszetes. A gyorsasagrol annyit hogy az iphone tovabb megtartja gyorsasagat mint barmelyik androidos eszkosz. Es nem nem vagyok iphone fuggo mert en is androidot hasznalok minden negativuma ellenere.
2016. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
+1huawei az apple kamaraja nem joeg ugy az egesz telefon fel van fujva es tul van arazva
2016. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Huawei p9.

Ha iphone 6s-t mondtál volna, akkor más lenne a helyzet, de a 6 már kifutó modell, lassan 2 éves lesz (ennek ellenére még jó, csak inkább az újabbat kell venni).

A p9 most a legfrissebb modell, jó a kamerája, szép a kinelző, erős a hardver, és az androiddal sincs semmi baj. Nem fog belassulni, kb 3 évig az még telefon marad.

2016. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Szerintem Huaweit veszek.
2016. jún. 25. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
én az iPhone-t venném, habozás nélkül.
2016. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!