Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha full vírusos...

Aktakukac004 kérdése:

Mit csináljak ha full vírusos a telefonom? Úgy kezdődött hogy egy játék letőltéssével vírus jött le a vírus írtó se írta ki. Most már kikapcsol a telefon magától nem tudom használni. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Szervizbe mennyi lenne (belülről szar szóval szerintem gyári valami)

2016. jún. 24. 10:22
 1/6 A kérdező kommentje:
ZTE Blade L2 a készülék
2016. jún. 24. 10:26
 2/6 anonim ***** válasza:

Honnan gondolod hogy vírus?

Ez a leírtakból nagyon nem 100%


Ha vírus: 5e ft szervizbe, otthon 0ft (csak gondolom nem értesz hozzá)


Ha nem vírus, hanem alaplap vagy ilyesmi akkor meg nem éri meg megcsináltatni.

2016. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát mióta letöltöttem egy játékot azóta ilyen, szarakodik elsőnek csak nagyon lassú volt utána már kikapcsolt most be kapcsolom akkor vagy ki kapcsol de ha bekapcsolva maradna véletlenül akkor lefagy.. És igazad van nem értek hozzá.. De próbáltam már USB-vel gépről de egyszerűen nem lehet mert kikapcsol..
2016. jún. 24. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy amiket leírtál nem vírusra utalnak sajnos.

Rendben hogy pont miután letöltöttél egy játékot, de azt is gondolom hogy Google Playből, amit rendszeresen ellenőriznek. De ha leírod a játék nevét, akkor lehet eltudom majd mondani vírusos-e.


Amúgy az Android vírusok nem ilyeneket fognak csinálni, hanem inkább személyes adatokat lopni, és majd másnap azt veszed észre hogy 0ft van a bankszámládon:D

2016. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát sajna nem Google Play-ről (tudom elbasztam bevállalom, de most mellékes)

De majd ma szerintem elviszem szervizbe.

És köszi a válaszokat :D

2016. jún. 24. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Majd írd le mit mondtak, érdekel hogy tényleg vírus volt-e.


Amúgy android.mob.org <-- innen szedj máskor le játékokat

2016. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!