Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit ért az alatt hogy nincs...

Mit ért az alatt hogy nincs aláirva a GPRS?

Figyelt kérdés
van egy nokia N9 (china mobil)-om és mikor netezni akarok ezt írja ki "a GPRS nincs aláírva"... mit csináljak ezzel? vagy ez esetben hogy tudnám "aláírni"?

2016. jún. 25. 09:30
 1/4 Come back ***** válasza:

GPRS

Általános csomagkapcsolt rádiószolgáltatás (General Packet Radio Service). A GPRS állandó csatlakozást biztosít, így folyamatos kapcsolat tartható fenn az adathálózatokkal és folyamatosan használhatók az információs, illetve szórakoztató szolgáltatások. Ezenkívül a GPRS lehetővé teszi az azonnali csatlakozást és az eddiginél nagyobb mennyiségű adatátvitelt, vagyis az adatelérés jóval egyszerűbb és kényelmesebb. A GPRS elsősorban a WAP-szolgáltatások adatátviteli módja. A GPRS-technológiával az adatok továbbítása „csomagokban” történik, az adatalkalmazások jellegének megfelelően. A GPRS alkalmazható számítógépes alkalmazások adatvivőjeként is, a CSD és a HSCSD használatához hasonlóan.


Beszélj a szolgáltatóddal szerintem!

2016. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt a választ már egy másik hasonló kérdésben olvastam... ez csak kimásoltad a másikból... de nekem másik telefonon megy a net csak ezen nem, úgyhogy biztos csak valami beállítás... csak nem tom mi...
2016. jún. 25. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd az APN-t és a kapcsolódó beállításokat. A mobilnethez csak az APN-t kell belőni, más funkciókra nincs szükség.
2016. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2016. jún. 25. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!