Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lenne akkor ha egy bankkárt...

Mi lenne akkor ha egy bankkártya chipkártyáját raknám be a telefonba mint SIM?

Figyelt kérdés

Jó persze tudom nem műkodne semmi, de mégis mit írna ki a telefon?

Van egy lejárt bankkártya, azt ha korbevágnám a sim foglalat szerint és betenném.

Gondoltam poénból ki lehetne próbálni mit ír majd ki a telefon.


2016. jún. 25. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érvénytelen sim vagy valami hasonlót, rosszabb esetben tönkretenné a zárlat a sim folglalatot
2016. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy reagál mintha nem volna benne sim.

Rosszabb esetben zárlatot csinálsz vele.

"Jó persze tudom nem műkodne semmi, de mégis mit írna ki a telefon? "

Ez alapján eléggé logikátlannak tűnsz.

Próbáld ki, mit írna ki a telefon, ha sim helyett kutyagumit tolsz bele. Jó poén lehet.

2016. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
az jelenne meg a kijelzőn, hogy: "Na ne hülyéskedj!"
2016. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazából csak a hibaüzenetre lennék kíváncsi. :)

Úgyhogy az első (illetve a 3-ik) válaszoló válasza releváns eddig :P

2016. jún. 25. 18:54
 5/12 anonim ***** válasza:

"Igazából csak a hibaüzenetre lennék kíváncsi. :) "

Igazából ahány készülék, annyiféle hibaüzenet.

Szóval a kérdés sem releváns.

Folytatod még a hülyeséget?

2016. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem folytatom. Elnézést szeretnék Tőled kérni, amiért ekkora hülyeséget kérdeztem és hogy ilyen barom vagyok. Bocsáss meg, kérlek. Többet nem fordul elő.

Egyébként sok ilyen szerencsétlennel találkozol, akit rendre kell utasítanod? Gondolom a komoly élettapasztalat tör ilyenkor felszínre, mint belső késztetés.

2016. jún. 26. 10:48
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon megbántottalak? Olyan lelkifurdalásom van :/
2016. jún. 26. 10:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Bár visszaforgathatnám az időt, fel sem tenném ezt a kérdést :,(
2016. jún. 26. 10:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocs, innen úgy tűnt hogy csak egy újabb idióta szórakozik, nem tudtam hogy az életed fő célját döntöm romba a válaszommal.

Ezt biztosan csak a 18 ezer fölötti megválaszolt kérdések teszik velem.

Hozzáteszem, talán éppen veled ellentétben nem vagyok szakértő abban a témában hogy miként dugdossunk idegen tárgyakat különböző helyekre, így nyugodtan hagyd figyelmen kívül a válaszom és szórakozz csak tovább nyugodtan. Nyilván sokan már izgatottan várják hozzád hasonlóan hogy mi lesz az eredménye.

2016. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, már sokan várjűk, valóban. De egyszerűen nem merem megtenni, mi lesz ha tönkre megy a telefon? Szerinted?

Hú akkor jó hogy ha sikerült lenyugtassalak, már azt hittem hogy megsértődtél. De biztos ez a kánikula is az oka annak hogy kicsit ingerültek az emberek.

Bár azért bevallom egy picit még érzem a feszültséget a "hangodon" de ez azt hiszem egy ilyen kaliberű kérdésnél ez több, mint érthető!!!!

2016. jún. 26. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!