Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 5.1-es androidon hogyan tudom...

5.1-es androidon hogyan tudom beállítani, hogy a GPS az tegezzen és ne magázzon?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt most komolyan kérdezted?
2016. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Bocs de jelentettem hogy ez kamu
2016. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Miért is jelentetted? És miért ne lenne komoly?

Apám gps-e az tegezi az embereket, ami a telefonban van az meg nem és engem ez idegesít!

Mit nem lehet ezen megérteni?

2016. jún. 28. 15:54
 4/9 A kérdező kommentje:

Apám gps-e: "500 métet múlva fordúlj jobbra"

Az én gps-em: "500 méter múlva fordúlJON balra"

És engem ez idegesít.

2016. jún. 28. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom apád más programot használ.
2016. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem a GPS problémája basszájba (tudod egyáltalán, mi az..?), hanem az adott navigációt szoftverben lévő hangfájlokon múlik. Persze tudom én, hogy a mai kis gyökereknek minden "gps", aminek bármi kis köze is van a műholdas helymeghatározáshoz...
2016. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez így igaz. És mi ezzel a baj, hogy ha tudjuk így is miről vagy szó?
2016. jún. 28. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Az nem baj. Senki sem tud mindent. De ha elgondolkodsz a miérten, akkor nagy eséllyel magadtól is rájössz.

Esetedben a programtól függ hogy tegez vagy sem. Nincs olyan funkció benne hogy "Haverok vagyunk". Sok GPS programhoz le lehet tölteni más hangutasításokat, nőit, férfit, tegezőset, akár Benny Hillt is. De sok olyan is van, amihez képest ez a legkevesebb probléma.

2016. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jó, hát ennyire nem kell túldramatizálni. :D

Amúgy szerintem nem lehet, mert sehol nem találom. A hangot sem lehet módosítani.

2016. jún. 28. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!