Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont lenne érdemes...

Milyen telefont lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés
Eljutottam addig, hogy nem bírom a jelenlegimet tovább, 6 éve használom (iPhone), és sorra látom, hogy a gyorsabbnál gyorsabb készülékek nagyon rövid időközönként jelennek meg. Gondolkoztam Samsunk s6 edge-ben vagy esetleg s7 de megfordult a fejemben az Iphone 6 vagy az se. Hallani pletykákat a 7 ről, de nemtudom, hogy megvárjam-e azt, érdemes lenne-e annyiért telefont venni.

2016. jún. 28. 18:04
 1/9 anonim válasza:
13%
Ilyen draga telokat? Ezek egy vagyonba kerulnek!
2016. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de inkább most megveszek egy ilyet laptop meg 5 alacsonyabb kategóriájú helyett.
2016. jún. 28. 18:16
 3/9 anonim válasza:
17%
Akkor én az iPhone-t javaslom, mert nekem Samsungom volt és 1 év alatt elromlott:O
2016. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha ilyen hosszútávra tervezel (6 év) akkor abszolút megéri, és csak is Apple ami ennyire időtálló. Ha a kisebb képernyőt szereted akkor iPhone SE, ha a nagyobbat akkor 6-6S.
2016. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
4. igazából nekem a Nexus4-em már 4 éve megvan és teljesen jó
2016. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

#5 Hát tényleg nem is igaz már, hogy csak az Iphone időtálló. Azoknak a fanoknak a szövege, akik elkeseredve jöttek rá, hogy az android is rég behozta a stabilitásbei lemaradását, de valamivel azért mégis fikázni kell..



Szerintem azt vedd, amit kinézet, és funkcionalitás szempontjából a legjobban kedvelsz. Ha kis kijelzőre vágysz és maradsz az Iphone-nál, akkor SE, ha nagyobb, akkor 6s/6s plus (fontos, hogy hosszú távra az elérhető legújabbat vedd).

Ha android, akkor a felsoroltakon kívül mindenképp nézd meg az LG G5-öt is, mert például kamera szempontjából az egyik legjobb.

De nyugodtan merem ajánlani a huawei telefonokat is: P9, mate8, mate S.

2016. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ne várd meg a 7-et, ami ráadásul valószínűleg nem is ezen a néven fog majd megjelenni, mert ezt a nevet jövőre szeretnék bedobni. Szóval a szeptemberi iPhone-ok nem lesznek nagy durranások, mert az 2017-re várható.


Ha maradnál az iPhone-nál, akkor 6s (vagy Plus) vagy SE legyen.


Samsungban az S7, S7 edge, S6 Edge Plus nagyon jól sikerült készülékek, DE ha ennyire drágában gondolkozol, és Androidban, akkor én mindenképpen Nexus-t vennék, azon belül is Nexus 6P-t (mivel minden Nexus a Google referenciakészüléke, ezért gondosan figyelnek arra, hogy az Androidből a lehető legtöbbet hozzák ki.)

2016. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Az ifos annyira időtallo hogy az ismerősömnek z 5s töltő nelkül fel napot sem bir ki mig az sonyericcson arc s em ami mar 5. Evet tapossa ugyan ugy birja az akksija mint az elején
2016. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó, az időtállóság egyáltalán nem ezt jelenti, fogalomzavarban szenvedsz :D


Amúgy honnan veszitek, hogy a mostani androidos telefonok időtállóak? Ez szerintem majd csak 3-4 év múlva derül ki, mikor már az S6, S7 és társaik réginek számítanak, most még nem lehet tudni.. Én inkább nem kockáztattam, és a kérdezőnek is iPhone-t javasolnék, ha ismételten hosszútávra tervezi a telefonját.

2016. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!