Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet kapni mini kisméretű...

Lehet kapni mini kisméretű okos telefont 25 ezer Ft alatt, mint a Sony Ericsson Xperia mini?

Figyelt kérdés
A Sony Ericsson minim sajnos elhalálozott, ezért vennem kell új telefont, de sajnos nem találok hasonló méretűt. Még azzal is megelégednék, ha kicsivel nagyobb lenne, egykezes, de sajnos mindegyik nagy nekem. Már egy hete nincs telefonom és már nagyon unom az egészet,hogy nem találok csak kétkezes telefonokat. Egyébként is rövidek az ujjaim, internetet nem használok rajta, tehát nem kell nagy kijelző. Viszont a jó minőségű fényképező és mp3 szükséges nekem.

2016. jún. 28. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ami esetleg létezne kis méretben telefon és olcsó az elég vacak. Ami meg jó és kis méretű az drága és kevés modell van(ez kimerül a Sony Z szériájának Compact modelljeiben és az iPhone SE-ben).

Lehet érdemesebb lenne használtan nézned egy ugyan ilyet.

2016. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Megpróbálom szervízbe bevinni egyenlőre,hátha még életre kelthető.
2016. jún. 28. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egy 3 colos készülék, ilyet már évek óta nem gyártanak. Az egyetlen használható kicsi telefon az iPhone SE, ami messze kívül esik az árkategóriádtól.

Ha még az 5 col sem jöhet szóba, akkor nem igazán fogsz találni, főleg nem ennyiért.

2016. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor kompromisszumot kell kötnöm. Köszi a válaszokat!
2016. jún. 28. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!