Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál ha regisztráltam a...

Telekomnál ha regisztráltam a 3GB ingyen netre azt hol látom, hogy tényleg aktiválták is?

Figyelt kérdés
itt kellett regisztrálni az ingyen 3GB-ért: [link] megadtam mindent, de azt nem pipáltam ki hogy marketing célra felhasználhatják az adataimat, mert nem szeretném ha telefonon zaklatnának. A szabályzatban nincs írva hogy ez feltétele lenne a promóciban való részvételnek. Kaptam visszaigazoló e-mailban linket, azon kiírta, hogy sikeresen regisztráltam, de azóta semmi... se a telekom alkalmazásban, se a honlapon nem látom azt a plusz 3 GB-ot.. Igazából az a kérdés, hogy másnak megjelent valahol, vagy majd júliusban fog?

#ingyen #T-Mobile #GB #mobilinternet #Telekom #netrehajtok #fesztrehajtok #netre hajtok
2016. jún. 29. 22:07
 1/5 anonim válasza:
Én se kaptam még.
2016. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ezt a választ kaptam a Telekomtól:

"Még nem kapta meg senki, így nem maradtál le, ne aggódj.Mindenki aki sikeresen regisztrált, Július 5. és Szeptember 5. között kapja meg a 3Gb plusz adatforgalmat. Így még egy kicsit legyél türelemmel."

2016. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. :) Köszönöm
2016. júl. 4. 22:20
 4/5 anonim válasza:
Nekem tegnap megjött :)
2016. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a telekom applikációban minden adat megvan.
2023. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!