Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb választás, a Lumia 640 vagy a Lumia 650?

Figyelt kérdés
Kettő közül szeretnék választani. Tárhely, kamera, külső nem számít, csak az, hogy tudja amit akarok. Ha a 640-es lenne, azt frissíteném WP 10-re (bocs, W10M) Nem lenne rossz hogyha a lehető legjobb minőségen tudná vinni azt a kevés játékot ami WP-re van (Androidot nem akarok, mert nekem nagyon nem tetszik, ami meg kell az van WP-re is). A 650-esnek egy picit jobb a processzora, de a GPU-ja meg rosszabb. Ez mennyire befolyásolná a sebességét High-on, pl. az Asphalt 8-nál (ha lehet High), vagy akármelyik nagy teljesítményt igénylő játéknál? Főleg erre vagyok kíváncsi. Előre is köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 30. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt mindkettő, a 640-et jobban szerettem. Igaz, a 650 szebb, de a WP10 olyan szinten félkész, hogy a WP8.1 igazi érték. Ahogy látom, a Microsoft nem is akar foglalkozni a szoftverrel. Sajnos használhatatlan. Ráadásul a processzor is gyengébb a 650-ben, ami egy vicc.


Szerintem 640 a jobb választás.

2016. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor ez eldőlt. Köszönöm szépen hogy elmondtad a véleményed. Az az igazi amikor olyan válaszol, akinek van tapasztalata a kérdéssel kapcsolatban és értelmes választ is tud adni.
2016. jún. 30. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!