Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valaki rejtőzködik a...

Ha valaki rejtőzködik a facebook messengeren, látszik, hogy mikor volt fent utoljára?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy napja nem volt fent, azt írja a chat.
2016. júl. 1. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos akkor is látszik.....Pont ezért nem is értem, mi értelme van igazán annak, hogy ki lehet kapcsolni a chatet....hiszen hiába nincs ott a zöld pötty, ha kilépsz azonnal jelzi hogy 1 perce még fenn voltál. Ezen már jó lenne, ha változtatnának valamit, sokszor nekem is jól jönne, ha nem jelezné mindenkinek, hogy mikor voltam fenn utoljára.

Ja és nem is kell megnyitni ehhez magát a Messengert sem, amint a telefon csatlakozik a nethez, már azonnal belép oda is...szóval hiába van, hogy én csak pl a böngészőben nézek meg vmit gyorsan, vagy csak egy e-mailt olvasok el, akkor is azt jelzi, hogy fenn voltam. Volt már pár kellemetlen helyzetem emiatt.


Tehát nyugi: ha azt írja, hogy 1 napja nem volt fenn az így is van. (sőt, a ha telefonról szokott facebookozni, akkor neten sem volt már 1 napja).

2016. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, nagyon sokat segítettél! (És megnyugtattál 😜) ment a zöld!! 😊
2016. júl. 1. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!