Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet kikapcsolni azt,...

Hogyan lehet kikapcsolni azt, hogy a telefonom a Facebook Messengerne írja ki minden órában, hogy x értesítésem, y új ismerősöm és z üzenetem van?

Figyelt kérdés
Rohadt idegesítő, főleg, hogy a múltkor direkt olvasottá tettem minden értesítést.
2016. júl. 2. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Még is, milyen telefon? Alma vagy Android? Esetleg Symbian?
2016. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Android!
2016. júl. 2. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:

engem is zavart, úgy oldottam meg, hogy a clean master-ben (nem tudom ismered-e, ez egy app, ami letörli a telódról a felesleges szemetet) van csendes értesítések rész és ott be lehet állítani, hogy miknek az értesítéseit nem akarod látni


először csak facebookon akartam beállítani, de ott nem találtam ilyet

2016. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első körben nem használnék erre egy 3rd party appot, de köszönöm a tippet. Ha másképp nem megoldható, akkor ezt, vagy valami hasonló opciót is el tudok fogadni.
2016. júl. 2. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik android. De nekem van egy olyan beállítás, hogy Értesítések. Ott tudom szabályozni a programokat.

[link]

2016. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem beállítottam, hogy blokkolva legyenek az értesítések.
2016. júl. 3. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!