Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy olyan telefont szeretnék...

Egy olyan telefont szeretnék rendelni az Ebay-ről, ami már kifutott, nem gyártja a Sony néhány éve, de azt írja az eladó, hogy a termék új, eredeti, és sok van raktáron. Akkor ezeket a készülékeket pl. Kínában gyártják és nem eredetiek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy egy beragadt készletből származnak, persze nem árt utánajárni a dolognak.
2016. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miféle telefon ez? :)
2016. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy linket dobhatnál ide a licitről. Igy semmi info nélkül mit mondjunk?
2016. szept. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2016. szept. 16. 10:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez igy elso latasra valami atveres lehet, mert:

1. Ez a telo kb 330 dollar nalunk. Annyi hogy adoval meg afaval, de akkor is.

2. A termek lokacioja Guangdong China, nem valami bizalomkelto.

2016. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

100% hogy atveres, lessek itt ugyanaz a telo 53 dollarert


[link]

2016. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Rejtely megoldva: REPLIKA telorol van szo.

Tudod mi az gondolom: valami olcso mtk csipre gyartott szeriatelefon, semmi koze a sonyhoz.


https://www.youtube.com/watch?v=IadHM4Is77c

[link]

2016. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én is sejtettem. Ezért a kérdés. Ezek szerint nem lehet már kapni ezt a típust? A Sony oldalán csak újabbakat láttam.

És ezeket a nem eredeti telefonokat Sony-s alkatrészekből rakják össze? És android van rajta? És működnek? Lehet velük telefonálni? Ez hogy lehet?

2016. szept. 16. 13:22
 9/13 anonim ***** válasza:

A REPLIKA teloknak semmi koze a Sonyhoz se masik nagy cegekhez. Csak a kulseje hasonlit, mert azt le lehet utanozni 100%-ban, de benne minden mas.

Altalaban egy gyenge MTK csip van bennuk, a kamera egyaltalan nem 12MP hanem valoszinuleg 1.2MPix, es egyeb aprosagok.


Az meg kizart hogy egy 2012-ben gyartott telobol a Sony vagy barki felretett volna 1000 darabot csak azert hogy most piacra dobja jo olcson 80% veszteseggel!


Android, igen, az van rajta, ennyi jo benne hogy ezzel legalabb nem verik at az embert. Habar....lehet hogy 4.0-ast kapsz rajta, nem frissitheto es ezzel besz.ptad mert semmi uj app nem megy rajta rendesen.

2016. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm! Még annyit szeretnék kérdezni, hogy a magyar oldalakon hirdetett használt telefonokról (ugyanez a típus) lehet tudni biztosat? Azok vajon igaziak? Hogyan tudom kideríteni, ha látok egyet, hogy az igazi-e? És mennyi lenne a legtöbb, amennyit ajánlatos volna kifizetnem ma egy ilyen telefonért, ami használt, mondjuk 3 éves?
2016. szept. 16. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!