Arany vagy feher?

Figyelt kérdés

Sziasztok ti milyen szinbe vennetek a Samsung Galaxy s7-et? Arany vagy feher? (Tudom, nem ez az elet nagy problemaja, de) nem tudok donteni.

A feher megy mindenhez, de az arany pedig olyan kulonleges szin. Nektek melyik tetszik jobban?



2016. okt. 10. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kulonleges szin, aha, es attol te is kulonleges leszel, ugye? Ciganyok hordanak arany telefont, kulturember nem viritja az aranyat mindenki arcaba.
2016. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én leginkább feketét vennék, de kettő közül fehéret, mert aranyat ízléstelennek találom - de nem nekem veszel telefont, hanem magadnak, így ha az jön be, vedd azt.
2016. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. A fehér kevésbé kirívó, viszont az arany tényleg szép színben. Ha választanom kéne, akkor inkább fehéret arany részletekkel, csak ugye olyan nincs. XD Szóval fehér.
2016. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Fehér, bár én tudok dönteni...
2016. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!